Moje materiały, które oddaję do zleceń, są jedną z najdroższych części zlecenia. Używam tylko najlepszych materiałów i korzystam z najlepszych podwykonawców, wykonujących dla Was fotoalbumy, pendrive’y czy odbitki. Nie bez powodu, pary, które podpisują umowę są zachwycone jakością wykonania i są zdecydowane mieć takie dzieło ze swoją pamiątką.
Wszystkie oddawane materiały są ręcznie wykończone i jednocześnie drukowane lub naświetlane na najlepszych maszynach tak, aby zdjęcia na nich wytrzymały próbę czasu. Chcę tym wpisem pokazać wam czym różni się fotoalbum otrzymany u mnie od zwykłej, taniej fotoksiążki dostępnej na internecie.
Najważniejszą cechą fotoalbumu jest to, że rozkłada się całkowicie na płasko i nie ma wcięcia w środku jak tradycyjna książka. Można umieścić zdjęcie na całej rozkładówce bez obaw gdzie przebiega zgięcie produktu. Wszystko będzie idealnie widoczne.
W foto albumach możemy użyć dwóch technik wykonania zdjęć. Naświetlania i druku. Ten pierwszy wykonany jest na papierze Fuji Silk, jest to uniwersalny papier-jedwab, charakteryzuje się delikatnymi kontrastami i świetną reprodukcją barw, ten drugi natomiast wykonany jest na całkowicie matowym, miękkim w dotyku i odbiorze Canon Deep Matte. Obie wersje możecie zobaczyć na moich pokazówkach, które zabieram na każde spotkanie.
Moje materiały, każda para młoda może personalizować według własnego upodobania. Do wyboru jest wiele kolorów i materiałów wykończeń. Można wybrać barwioną skórę ekologiczną, materiały tekstylne, tkaniny- duo zmieniające barwę w zależności od padania światła czy najnowsze materiały aksamitne, tzw. Misiaki. Kolory różnią się na monitorze, dlatego podczas spotkania z parą młodą pokazuje aktualny wzornik materiałów.
Każde zdjęcie, jest specjalnie przygotowane do druku. Dzięki temu mam pewność, że zdjęcia będą idealnie ostre oraz miały dokładnie takie kolory jak podczas obróbki. W tanich książkach często jest problem, że zdjęcia są pozbawione kontrastu, czerwony wpada we fiolet itp.
Twoja pamiątka zasługuje również na efektowną oprawę. W moich produktach możesz znaleźć opakowanie albumu w formie eleganckiego boxa, minimalistycznego wsuwanego etui, tekturowego opakowania  czy drewnianej, eleganckiej kasetce.
Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda finalny produkt, koniecznie musimy się spotkać :) Napisz już dzisiaj i umów się na spotkanie.
Powrót na górę