Miło mi, że znalazłeś się na mojej stronie.
Nazywam się Łukasz Foerster, jestem ze Świętochłowic i chciałbym się podzielić z wami moją pasją jaką jest fotografia. Świetnie czuję się w fotografii ślubnej, gdzie razem z wami mogę przeżyć ten wyjątkowy dzień. Dodatkowo specjalizuję się w szerokorozumianej fotografii reportażowej takiej jak np. studniówki, eventy firmowe, koncerty, imprezy okolicznościowe. 
To co mnie wyróżnia to wykonanie naturalnych zdjęć z uwzględnieniem naturalnych i szczerych emocji. Oddaję zdjęcia gdzie każdy wygląda atrakcyjnie (nikt nie chce oglądać przecież swoich zdjęć z głupią miną czy zamkniętymi oczami). Dodatkowo do każdego zlecenia zależnie od wybranego pakietu, oddaję fotografie na ręcznie wykonanych eleganckich materiałach. Nie otrzymacie ode mnie albumu czy odbitek jakie można zamówić w pobliskich drogeriach, tylko otrzymacie starannie wykonane na wysokiej jakości materiałach produkty.  
Warto dodać, że podczas ważnego wydarzenia reportaż powinna wykonać osoba, która wie w jakich momentach się znaleźć, będzie pracowała na profesjonalnym sprzęcie oraz będzie wiedziała gdzie i jak może się poruszać. Nie zawsze wujek z lustrzanką czy współpracownik jest odpowiednim wyborem podczas tego typu wydarzeń, gdzie nie jest możliwe powtórzenie danej sceny (np. przysięga ślubna). 
Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i z największym zaangażowaniem. dlatego mimo, że mieszkam w Chorzowie, nie jest dla mnie problemem wykonać zlecenie na drugim końcu Polski. 
Chcesz dowiedzieć się czy wykonam twoją wizję wydarzenia? Napisz lub umów się na spotkanie gdzie indywidualnie ustalimy szczegóły i omówimy czego oczekujesz. Chętnie pomogę i doradzę jeśli czegoś nie jesteś pewny/a albo jeżeli pierwszy raz znajdujesz się w danej sytuacji np. ślub. 
Nie bój się kontaktu i napisz do mnie aby sprawdzić dostępność terminu i poznać szczegółową ofertę lub indywidualną wycenę fotografii ślubnej czy innej fotografii reportażowej. 

Pozdrawiam
Łukasz Foerster 


W celu zapoznania się z polityką prywatności oraz regulaminem plików cookie, kliknij TUTAJ.
Powrót na górę