Sesje narzeczeńskie maja wiele swoich zalet. Kilka z nich chciałbym Wam przybliżyć w tym wpisie. Sesje narzeczeńskie wraz ze zdjęciami ze ślubu oraz pleneru, tworzą niezapomnianą pamiątkę.
     1. Zapoznanie się z fotografem
Na każdym spotkaniu z parą młodą omawiam jaką rolę pełni sesja narzeczeńska. Najważniejszą z rzeczy jest zapoznanie się z fotografem i stworzenie atmosfery, która pozwoli w dniu ślubu nie stresować się moją obecnością. Będziemy ze sobą ok 15 godzin w dniu ślubu i nie wskazane jest żeby martwić się moją pracą lub być nieśmiałym podczas zdjęć w domu podczas przygotowań itp.
     2. Oswojenie się z aparatem
Nie każdy ma styczność z aparatem. Zdjęcia telefonem czy nawet aparatem na wycieczce to nie to samo :) Wiele osób boi się, że jest niefotogeniczna inni nie wiedzą jak stanąć przed aparatem. Spotkanie na sesji narzeczeńskiej pozwoli bezproblemowo i z większym spokojem podejść do spotkania z fotografem w dniu ślubu czy sesji ślubnej. Fotograf powinien zrobić wszystko, żebyście nie musieli się krępować jego obecnością.
     3. Wykorzystanie zdjęć
Jeżeli dalej zastanawiacie się po co wam takie zdjęcia, pamiętajcie, że zawsze można kreatywnie je wykorzystać! Pomijam kwestie, że profesjonalnymi zdjęciami możecie pochwalić się w internecie, ale innym wykorzystaniem może być zaimplementowanie ich do zaproszeń dla gości czy przygotowanie specjalnej księgi gości, do której możecie wracać po ślubie, powspominać każdego z gości i poczytać co mieli wam do przekazania w dniu ślubu.
     4. Tylko Wy
Czas przed ślubem jest mocno intensywny. Nie jedno z was pewnie ma inne rzeczy odciągające radość z przygotowań do ślubu: studia, prace magisterskie czy licencjackie, praca. Czas podczas sesji to takie naładowanie waszych akumulatorów, gdzie zapominacie o wszystkim, nie korzystacie przez ten czas z telefonów i okazujecie sobie swoje uczucia. Ja jako fotograf staram się stworzyć atmosferę, aby wasza więź stała się jeszcze mocniejsza.
     5. Dobrze spędzony czas
Oprócz rzeczy wymienionych w punkcie 4, ważnym punktem sesji narzeczeńskiej jest również zabawa. Świetne samopoczucie podczas zdjęć to gwarantowane udane zdjęcia :) Sesje narzeczeńskie przebiegają w luźnej atmosferze co powoduje, że znajomość między parą młodą a fotografem się rozwija, dzięki czemu unikniecie skrepowania podczas dnia ślubu czy sesji plenerowej.

Mam nadzieję, że te pięć punktów przekona Was do spotkania i wykonania sesji narzeczeńskiej. Jeżeli macie jakieś pytania, zawsze możecie napisać lub zadzwonić :)
Powrót na górę